הרשמה

שם מלא


טלפון נייד

*דרוש מספר מדוייק לקבלת קוד כניסהדוא"ל


סיסמא


בכוונתי ללמודתואר רצויאזור לימודים רצוי


קראתי את התקנון
והנני נותן את הסכמתי
ביצוע האבחון מכניס אותי למאגר מועמדים ללימודים עם הנתונים המתאימים לי ביותר.
אני מאשר לקבל מידע בדיוור ישיר.
ביצוע האבחון מכניס אותי למאגר מועמדים ללימודים עם הנתונים המתאימים לי ביותר. אני מאשר לקבל מידע בדיוור ישיר. קראתי את התקנון והנני נותן את הסכמתי
  
מדוע הקמנו את צ'קמי?
מחקרים שבוצעו בארץ ובעולם מצביעים על כך שרק כ- 4% מהצעירים עוברים תהליך של ייעוץ תעסוקתי וייעוץ קריירה במסגרת מכון ייעוץ. הפורום למניעת נשירה ממוסדות להשכלה מדווח על כך שכ- 30% מהסטודנטים מחליפים חוג לימודים במהלך השנה הראשונה ללימודים.
אנחנו רוצים לשפר את הנתונים האלו ולהגיע למצב שכמות הנועצים תגדל ב- 300% ושרמת התחלופה של סטודנטים תרד ב- 50%.

מדוע סטודנטים מחליפים חוג לימודים במהלך השנה הראשונה?

ההחלטות מה ללמוד ומה ניתן לעשות עם התואר הן החלטות מורכבות וקשות. ההחלטות הן קשות ראשית מאחר שבחירה היא ויתור ומאוד קשה לוותר על כל מה שהעולם מציע. שנית עולם ההשכלה ועולם העבודה הם מורכבים והמידע עליהם הוא די דל. שלישית יש הרבה מאוד הטיות מחשבתיות ורגשיות שגורמות למועמד ללימודים ולעבודה לקבל החלטות שגויות.

מה "מחיר" הטעות?
המחיר של טעות מבחינת מועמד להיות סטודנט במוסד השכלה הוא יקר מאחר שהוא לא רק כלכלי אלא גם ובעיקר רגשי.
חשוב לציין כי גם מבחינת מוסד ההשכלה יש מחיר מאחר שסטודנט שלא ממשיך בלימודים בחוג שאליו נרשם משאיר את החוג עם מקום פנוי וכתוצאה מכך העלויות הישירות והעקיפות של המוסד עולות.

איך אתר צ'קמי תורם להורדת רמת התחלופה של מועמדים להיות סטודנטים במוסד השכלה?
אתר צ'קמי מהווה כלי הן עבור המועמד ללימודים והן עבור מוסד ההשכלה במובן הזה שהאתר מסייע למועמד ללימודים לקבל החלטה אובייקטיבית ומאפשר ליועץ במוסד ההשכלה להמליץ המלצה שיש מאחוריה תוקף מקצועי.

לסיכום, 5 הסיבות שבגלל כדאי לענות על שאלון צ'קמי
החלטה בדבר לימודים וקריירה היא החלטה קשה ומורכבת, אולי אחת מההחלטות היותר מורכבות שמקבל האדם במהלך חייו ועוד בתחילת דרכו בחיים כאשר הניסיון עדיין מצומצם וההיכרות עם עולם העבודה די צרה. עולם העבודה וההשכלה הם מרחבים גדולים ועצומים המציעים אפשרויות רבות ומגוונות – ללא סיוע יהיה לך קשה מאוד לנתב את עצמך בדרך המתאימה לך ביותר.
1. שאלון צ'קמי הוא שאלון בעל תוקף ניבוי גבוה מאחר שהוא מבוסס הן על מודלים תיאורטיים שתוקפו בארץ ובעולם והן על היכרות מעמיקה עם עולם העבודה וההשכלה.
2. שאלון צ'קמי יכוון אותך, מי שמתלבט בכיוון של לימודים וקריירה, ישירות לתחום הלימודים המתאים לך וישירות למוסד הלימודים שעונה על דרישותיך.
3. כך תחסוך לעצמך תסכול ועוגמת נפש
4. כך תחסוך לעצמך זמן
5. כך תחסוך לעצמך כסף